HIT SEZONU!!! CIEKAWIE W HAWŁOWICACH!!!

• autor: kamillo100, 2010-10-29 22:08

Już w najbliższą niedziele tj. 31 pażdziernika 2010 r. o godz. 14:00 na stadionie w Babicach dojdzie do spotkania które śmiało można określić jako mecz rundy jesiennej pomiędzy PKS Unum Babice a Błękitnymi Maćkówka. Od początku sezonu oba zespoły uważane są za kandytatów do awansu. Obecnie PeKaSiacy zajumją pozycję lidera. Nasz zespół do rywala traci 3 pkt. zajmując odpowiednio 3 pozycję tuż za zespołem Sobola Niżatyce. Stawką meczu będzie prowdopodobnie pozycja lidera oraz szansa zdobycia mistrza jesieni. Niestety w niedzielnym meczu w naszym zespole nie będzie mógł wystąpić Adam Pacholarz który będzie musiał pauzować za kartki. Mniejmy nadzieję że Błękitni zagrają z takim zaangażowaniem i poświęceniem jak tydzień temu i powtórzą wynik z poprzedniego sezonu gdy gładko wygrali z rywalem 4-1.

Zapowiedź pozostałych spotkań w rozwinięciu newsa...

Bardzo ciekawie zapowiada się też mecz w Hawłowicach gdzie miejscowy Strumyk zmierzy się z Gorliczanką Gorliczyna. Obie drużyny zgromadziły po 19 pkt. i w tabeli zajmują sąsiadujące miejsca 4 i 5. Gospodarze którzy po małym falstarcie na początku sezonu znacznie poprawili swoją grę i nadal liczą się w walce o awans. Gorliczanka po dobrym początku zanotowała gorszy okres w środku rundy tracą w kilku meczach punkty. Fawrytem spotkanie zdają się być gospodarze ze względu na atut własnego boiska. Jednak młoda i ambitna drużyna gośco napewno łatwo się nie podda i do ostatniego gwizdka sędziego będa walczyć o zwycięstwo. Początek spotkanie godz. 11:00!

Sensacja rozgrywek Sobol Niżatyce na własnym stadionie podejmować będzie Błyskawice Rozbórz. Vice-lider napewno będzie chciał wykorzystać atut własnego boiska i zgarnąć komplet punktów. Rywale już nie jednoktrotnie przekonali się jak ciężko się gra w Niżatycach z zespołem bardzo ambitnym i walecznym. Błyskawica po kilku dobrych występach (wygrana z Gorliczyną i Majdanem) przeplata z bardzo słabymi spotkaniami (remis w Pantalowicach albo przegrana z Ujezną). Jednak zespół ten potrafi się motywować na spotkania z najmocniejszymi zespołami w lidze. Faworytem tego spotkania napewno są gospodarze ale każdy wie jak nie przewidywalna jest piłka nożna. Początke spotkania godz. 11:00!

Ciekawym wydarzeniem będzie mecz pomiędzy Lechią Pantalowice a Tęczą Ujzena. Mecz ten zadecyduje o pozycji outsidera rundy jesiennej. Obie drużyny w tym sezonie prezentują się bardzo, bardzo słabo. W obu drużynach atmosfera nie jest najlepsza a działacze klubów nie mają pomysłu na poprawę wizerunku klubów jak i wyników osiąganych przez kluby. Zwycięzca tego spotkania napewno w lepszym humorze spędzi okres zimowy przed rundą wiosenną. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Pantalowicach o godz. 11:00!

Do derbowego pojedynku dojdzie w Łopuszce Wielkiej gdzie Alabaster podejmować będzie rywali zza miedzy KS Manasterz. Drużyna gości słynie z skuteczności w meczach wyjazdowych przekonały się już o tym drużyny z czołówki tabeli: Gorliczyna, Babice i Błękitni. W 5 rozegranych meczach aż 4 razy schodzili z boiska zwycięsko. Gospodarze grają u siebie równo o czym świadczy bilans meczów (2 zwycięstwa - 2 remisy - 2 porażki) i napewno nie będą chcieli przegrać tego spotkania. Jak nie wygodnym rywalem jest Alabaster przekonał się Unum Babice przegrywając 2-0. Początek spoktania o godz. 11:00!

Największe rozczarowanie tego sezonu WKS Majdan Sieniawski będzie musiał pokonać bardzo nie wygodnego rywala jakim jest Huragan Rozbórz Długi aby nie zwiększyć straty do czołówki. Zadanie tym trudniejsze bo mecz odbędzie się w Rozborzu na bardzo nie wygodnym boisku z względów technicznych. Napewno nie będzie to wycieczka po 3 pkt. tylko ciężka przeprawa zwłaszcza że gospodarze zmotywowani po zwycięstwie w Manasterzu będą chcieli sprawić kolejną niespodziankę. WKS który przed sezon był uważany za pewniaka do awansu zawodzi swoich sympatyków. Początek spotkania godz. 11:00!

Pauzuje: Nafta Gaz Jodłówka!

autor: kamillo100 2010-10-29 23:25:08

Profil kamillo100 w Futbolowo zapowiedz spotkan gotowa milego czytania

autor: ~anonim 2010-10-30 19:47:29

avatar spisałeś się Kamillo znowu na 5+ !!!gratki za zapowiedź i podsumowanie ! powodzenia jutro !

autor: kamillo100 2010-10-31 11:41:22

Profil kamillo100 w Futbolowo strumyk - gorliczanka 35 minuta 0-0

autor: ~anonim 2010-10-31 16:06:51

avatar unum - mackowka 4-1