PRZYBYLI:
ODESZLI:
Pogórze Rokietnica - Błękitni Maćkówka (w) 0-2
Błękitni Maćkówka - Huragan Rozbórz Długi (d) 1-6
Gacovia Gać - Błękitni Maćkówka (w) 2-1
Błękitni Maćkówka - Sobol Niżatyce (d)
Wisłoczanka Tryńcza - Błękitni Maćkówka (w)
Błękitni Maćkówka - GKS Zarzecze (d)
Nafta Gaz Jodłówka - Błękitni Maćkówka (w)
Błękitni Maćkówka - KS Kisielów (d)
Błękitni Wierzbna - Błękitni Maćkówka (w)
|
|
|||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
dzisiaj: 51, wczoraj: 32
ogółem: 1 707 589
statystyki szczegółowe
"SKARB KIBICA B KLASY PRZEWORSKIEJ"
Letnie okno tansferowe dobiega końca z tej okazji wraz z redakcją NSIK PKS UNUM Babice przedstawiamy zestawienie transferów, sparingów jak i kadry na sezon 2010/11 w B klasie Przeworskiej. Nasza liga jak co roku aktywnie spędziła przerwę między sezonową, wiele klubów regularnie trenowało, rozgrywało sparingi i szukało wzmocnień. Nasz klub również aktywnie rozpoczął przygotowania przed nowym sezonem, do zespoły dołączyli nowi zawodnicy a trenerem został Grzegorz Pieniążek.
Niestety z kilkoma klubami nie udało nam się nawiązać kontaktu przez co informacje o poczynach tych klubów są znikome za utrudnienia przepraszamy z czasem postaramy się to w miarę możliwości uzupełnić.
Zapraszamy pełny "Skarb Kibica" w rozwinięciu newsa...
BŁĘKITNI MAĆKÓWKA
Przybyli: Michał Wiśniowski (Błękitni Grzęska), Grzegorz Pieniążek (Błękitni Grzęska), Radosław Skrzyński (wznowił treningi)
Ubyli: Dawid Sowa (Żuraw Żurawiczki), Janusz Kamiński (nie wznowił treningów)
Sparingi: Żuraw Żurawiczki - Błękitni Ma ćkówka 4-1
Wisłok Świętoniowa - Błękitni Maćk ówka 1-0
Piast Nowosielce - Błękitni Mać kówka 5-3
Zorza Zarzecze - Błękitni Maćkówka 1-3
PKS UNUM BABICE
Przybyli:
Ubyli: Marcin Wróbel (Pogórze Dubiecko), Marek Pawłowski (powrót z wypożyczenia Polonii Przemyśl), Paweł Zawadzki (nie wznowił treningów)
Sparingi: Magura Zborov - PKS Unum Babi ce2-1
Leśnik Bircza - PKS Unum Babice 1:2
Leśnik Bircza - PKS Unum B abice1:2
PKS Unum Babice - Pogórze 1:2 Dubiecko
Tatyn Dylągówka - PKS Unum 0:0 Babice
Francesco Jelna - PKS Unum Babice 1:0
PKS Unum Babice - Azalia Wola Zarczycka 0:3
KS MANASTERZ
Przybyli: Lubomir Mroczka (Promyk Urzejowice)
Ubyli: Paweł Balawender, Karol Zając (obaj wyjazd za granice)
Sparingi: Cresovia Krzeczowice - KS Manasterz 9-2
KS Iskra Jawornik Polski - KS Manasterz 6-4
BŁYSKAWICA ROZBÓRZ
Przybyli:
Ubyli: Artur Stecko (LKS Kisielów), Radosław Wywłoka (Dąb Dobkowice), Krzysztof Danak (Start Mirocin), Łukasz Cisek (wyjazd za granice), Konrad Czarnik (Błękitni Grzęska)
Sparingi: Błyskawica Rozbórz - Tęcza Ujezna 2-1
Start Mirocin - Błyskawica Rozbórz 2-1
Błyskawica Rozbórz - FC Roźwienica 11.08.2010r.
GORLICZANKA GORLICZYNA
Przybyli: Krystian Kruk (Sokół Studzian?)
Ubyli: Przemysław Jędrzejec (Wisłok Świętoniowa), Sylwester Jadam, Adam Szkoda (obaj Zorza Jagiełła), Łukasz Kowal (Wisłoczanka Tryńcza), Wojciech Kotliński (powrót z wypożyczenia Huragan Gniewczyna), Paweł Lasek (San Gorzyce?), Paweł Wikiera (?)
Sparingi: Gorliczanka Gorliczyna - Błękitni Grzęska 0-2
Gorliczanka Gorliczyna - Juniorzy St. Orzeł Przeworsk 0-4
(w drużynie gorliczyny wystąpili zawodnicy Orła ze względu na braki kadrowe gospodarzy)
TĘCZA UJEZNA
Przybyli: Tomasz Wróbel (Błękitni Pełkinie), Rafał Żaba (Błękitni Pełkinie)
Ubyli:
Sparingi: Błyskawica Rozbórz - Tęcza Ujezna 2-1
Tęcza Ujezna - FC Roźwienica 6-4
FC Roźwienica - Tęcza Ujezna 15.08.2010 godz. 15:00
HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI
Przybyli:
Ubyli:
Sparingi:
LECHIA PANTALOWICE
Przybyli:
Ubyli: Kamil Żmuda (w kręgu zainteresowań KS Węgierka)
Sparingi: klub nie rozgrywał meczy sparingowych
SOBOL NIŻATYCE
Przybyli: Wiktor Żyła (KS Węgierka),
Ubyli:
Sparingi: Sokół Studzian - Sobol Niżatyce 7:0
Sobol Niżatyce - Gacovia Gać 3-3
Alabaster Łopuszka Wielka - Sobol Niżatyce 2-1
STRUMYK HAWŁOWICE
Przybyli:
Ubyli:
Sparingi:
WKS MAJDAN SIENIAWSKI
Przybyli: Mateusz Urbanik (powrót z wypożyczenia Sokół Sieniawa)
Ubyli:
Sparingi: WKS Majdan Sieniawski - Tarpan Korchów 7-2
WKS Majdan Sieniawaki - Sokół Sieniawa 1-6
WKS Majdan Sieniawski - Olimpiakos Tarnogród 1-3
ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA
Przybyli:
Ubyli:
Sparingi: KS Węgierka - Alanaster Łopuszka Wielka 5-2
Alabaster Łopuszka Wielka - Sobol Niżatyce 2-1
NAFTA-GAZ JODŁÓWKA
Przybyli:
Ubyli:
Sparingi:
Oficjalnie: Rafał Żaba przeszedł z Błękitnych Pełkiń do Tęczy Ujeznej
Tomasz Wróbel przeszedł z Błękitnych Pełkiń do Tęczy Ujeznej
żródło: www.teczaujezna.futbolowo.pl
dzieki za info jak bedziecie cos wiedziec to prosze pisac to tyczy sie wszystkich klubó z góry dzieki
konrad czarnik z blyskawicy do blekitnych grzeska
:) dzięki zapomniałem że był własnie taki transfer:D:D hehe
Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |
B-klasa » Przeworsk |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.