PRZYBYLI:
ODESZLI:
Pogórze Rokietnica - Błękitni Maćkówka (w) 0-2
Błękitni Maćkówka - Huragan Rozbórz Długi (d) 1-6
Gacovia Gać - Błękitni Maćkówka (w) 2-1
Błękitni Maćkówka - Sobol Niżatyce (d)
Wisłoczanka Tryńcza - Błękitni Maćkówka (w)
Błękitni Maćkówka - GKS Zarzecze (d)
Nafta Gaz Jodłówka - Błękitni Maćkówka (w)
Błękitni Maćkówka - KS Kisielów (d)
Błękitni Wierzbna - Błękitni Maćkówka (w)
|
|
|||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
dzisiaj: 69, wczoraj: 296
ogółem: 1 707 903
statystyki szczegółowe
OZPN Jarosław ustalił terminarz rundy wiosennej 2011/2012 "B" klasy przeworskiej.
Pierwszy mecz Błękitni rozegrają 25.03.2012 r. z Huraganem.
Runda Wiosenna 2011/2012
2012-03-25 BŁĘKITNI MAĆKÓWKA - Huragan Rozbórz Długi 12:00
2012-04-01 BŁĘKITNI MAĆKÓWKA - Alabaster Łopuszka Wielka 13:00
2012-04-15 Błyskawica Rozbórz - BŁĘKITNI MAĆKÓWKA 13:00
2012-04-22 BŁĘKITNI MAĆKÓWKA - WKS Majdan Sieniawski 13:00
2012-04-29 Lechia Pantalowice - BŁĘKITNI MAĆKÓWKA 13:00
2012-05-03 BŁĘKITNI MAĆKÓWKA - KS Manasterz 14:00
2012-05-06 Sobol Niżatyce - BŁĘKITNI MAĆKÓWKA 14:00
2012-05-13 BŁĘKITNI MAĆKÓWKA - Żuraw Żurawiczki 14:00
2012-05-20 Sokół Sietesz - BŁĘKITNI MAĆKÓWKA 14:00
2012-05-27 BŁĘKITNI MAĆKÓWKA - Tęcza Ujezna 14:00
2012-06-03 Strumyk Hawłowice - BŁĘKITNI MAĆKÓWKA 14:00
2012-06-10 BŁĘKITNI MAĆKÓWKA - Start Mirocin 14:00
2012-06-17 Nafta-Gaz Jodłówka - BŁĘKITNI MAĆKÓWKA 14:00
W rozwinięciu newsa pełny terminarz...
źródło: http://rksrozborz.futbolowo.pl/
14 | 2012-03-25 | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | Nafta-Gaz Jodłówka | 12:00 |
14 | 2012-03-25 | Alabaster Łopuszka Wielka | Żuraw Żurawiczki | 12:00 |
14 | 2012-03-25 | Sobol Niżatyce | Sokół Sietesz | 12:00 |
14 | 2012-03-25 | KS Manasterz | Tęcza Ujezna | 12:00 |
14 | 2012-03-25 | Lechia Pantalowice | Strumyk Hawłowice | 12:00 |
14 | 2012-03-25 | WKS Majdan Sieniawski | Start Mirocin | 12:00 |
14 | 2012-03-25 | Błękitni Maćkówka | Huragan Rozbórz Długi | 12:00 |
15 | 2012-04-01 | Huragan Rozbórz Długi | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | 13:00 |
15 | 2012-04-01 | Błękitni Maćkówka | Alabaster Łopuszka Wielka | 13:00 |
15 | 2012-04-01 | Nafta-Gaz Jodłówka | WKS Majdan Sieniawski | 13:00 |
15 | 2012-04-01 | Start Mirocin | Lechia Pantalowice | 13:00 |
15 | 2012-04-01 | Strumyk Hawłowice | KS Manasterz | 13:00 |
15 | 2012-04-01 | Tęcza Ujezna | Sobol Niżatyce | 13:00 |
15 | 2012-04-01 | Sokół Sietesz | Żuraw Żurawiczki | 13:00 |
16 | 2012-04-15 | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | Błękitni Maćkówka | 13:00 |
16 | 2012-04-15 | Alabaster Łopuszka Wielka | Sokół Sietesz | 13:00 |
16 | 2012-04-15 | Żuraw Żurawiczki | Tęcza Ujezna | 13:00 |
16 | 2012-04-15 | Sobol Niżatyce | Strumyk Hawłowice | 13:00 |
16 | 2012-04-15 | KS Manasterz | Start Mirocin | 13:00 |
16 | 2012-04-15 | Lechia Pantalowice | Nafta-Gaz Jodłówka | 13:00 |
16 | 2012-04-15 | WKS Majdan Sieniawski | Huragan Rozbórz Długi | 13:00 |
17 | 2012-04-22 | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | Alabaster Łopuszka Wielka | 13:00 |
17 | 2012-04-22 | Błękitni Maćkówka | WKS Majdan Sieniawski | 13:00 |
17 | 2012-04-22 | Huragan Rozbórz Długi | Lechia Pantalowice | 13:00 |
17 | 2012-04-22 | Nafta-Gaz Jodłówka | KS Manasterz | 13:00 |
17 | 2012-04-22 | Start Mirocin | Sobol Niżatyce | 13:00 |
17 | 2012-04-22 | Strumyk Hawłowice | Żuraw Żurawiczki | 13:00 |
17 | 2012-04-22 | Tęcza Ujezna | Sokół Sietesz | 13:00 |
18 | 2012-04-29 | WKS Majdan Sieniawski | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | 13:00 |
18 | 2012-04-29 | Alabaster Łopuszka Wielka | Tęcza Ujezna | 13:00 |
18 | 2012-04-29 | Sokół Sietesz | Strumyk Hawłowice | 13:00 |
18 | 2012-04-29 | Żuraw Żurawiczki | Start Mirocin | 13:00 |
18 | 2012-04-29 | Sobol Niżatyce | Nafta-Gaz Jodłówka | 13:00 |
18 | 2012-04-29 | KS Manasterz | Huragan Rozbórz Długi | 13:00 |
18 | 2012-04-29 | Lechia Pantalowice | Błękitni Maćkówka | 13:00 |
19 | 2012-05-03 | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | Lechia Pantalowice | 14:00 |
19 | 2012-05-03 | WKS Majdan Sieniawski | Alabaster Łopuszka Wielka | 14:00 |
19 | 2012-05-03 | Błękitni Maćkówka | KS Manasterz | 14:00 |
19 | 2012-05-03 | Huragan Rozbórz Długi | Sobol Niżatyce | 14:00 |
19 | 2012-05-03 | Nafta-Gaz Jodłówka | Żuraw Żurawiczki | 14:00 |
19 | 2012-05-03 | Start Mirocin | Sokół Sietesz | 14:00 |
19 | 2012-05-03 | Strumyk Hawłowice | Tęcza Ujezna | 14:00 |
20 | 2012-05-06 | KS Manasterz | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | 14:00 |
20 | 2012-05-06 | Alabaster Łopuszka Wielka | Strumyk Hawłowice | 14:00 |
20 | 2012-05-06 | Tęcza Ujezna | Start Mirocin | 14:00 |
20 | 2012-05-06 | Sokół Sietesz | Nafta-Gaz Jodłówka | 14:00 |
20 | 2012-05-06 | Żuraw Żurawiczki | Huragan Rozbórz Długi | 14:00 |
20 | 2012-05-06 | Sobol Niżatyce | Błękitni Maćkówka | 14:00 |
20 | 2012-05-06 | Lechia Pantalowice | WKS Majdan Sieniawski | 14:00 |
21 | 2012-05-13 | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | Sobol Niżatyce | 14:00 |
21 | 2012-05-13 | Lechia Pantalowice | Alabaster Łopuszka Wielka | 14:00 |
21 | 2012-05-13 | WKS Majdan Sieniawski | KS Manasterz | 14:00 |
21 | 2012-05-13 | Błękitni Maćkówka | Żuraw Żurawiczki | 14:00 |
21 | 2012-05-13 | Huragan Rozbórz Długi | Sokół Sietesz | 14:00 |
21 | 2012-05-13 | Nafta-Gaz Jodłówka | Tęcza Ujezna | 14:00 |
21 | 2012-05-13 | Start Mirocin | Strumyk Hawłowice | 14:00 |
22 | 2012-05-20 | Żuraw Żurawiczki | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | 14:00 |
22 | 2012-05-20 | Alabaster Łopuszka Wielka | Start Mirocin | 14:00 |
22 | 2012-05-20 | Strumyk Hawłowice | Nafta-Gaz Jodłówka | 14:00 |
22 | 2012-05-20 | Tęcza Ujezna | Huragan Rozbórz Długi | 14:00 |
22 | 2012-05-20 | Sokół Sietesz | Błękitni Maćkówka | 14:00 |
22 | 2012-05-20 | Sobol Niżatyce | WKS Majdan Sieniawski | 14:00 |
22 | 2012-05-20 | KS Manasterz | Lechia Pantalowice | 14:00 |
23 | 2012-05-27 | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | Sokół Sietesz | 14:00 |
23 | 2012-05-27 | KS Manasterz | Alabaster Łopuszka Wielka | 14:00 |
23 | 2012-05-27 | Lechia Pantalowice | Sobol Niżatyce | 14:00 |
23 | 2012-05-27 | WKS Majdan Sieniawski | Żuraw Żurawiczki | 14:00 |
23 | 2012-05-27 | Błękitni Maćkówka | Tęcza Ujezna | 14:00 |
23 | 2012-05-27 | Huragan Rozbórz Długi | Strumyk Hawłowice | 14:00 |
23 | 2012-05-27 | Nafta-Gaz Jodłówka | Start Mirocin | 14:00 |
24 | 2012-06-03 | Tęcza Ujezna | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | 14:00 |
24 | 2012-06-03 | Alabaster Łopuszka Wielka | Nafta-Gaz Jodłówka | 14:00 |
24 | 2012-06-03 | Strumyk Hawłowice | Błękitni Maćkówka | 14:00 |
24 | 2012-06-03 | Sokół Sietesz | WKS Majdan Sieniawski | 14:00 |
24 | 2012-06-03 | Żuraw Żurawiczki | Lechia Pantalowice | 14:00 |
24 | 2012-06-03 | Start Mirocin | Huragan Rozbórz Długi | 14:00 |
25 | 2012-06-10 | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | Strumyk Hawłowice | 14:00 |
25 | 2012-06-10 | Sobol Niżatyce | Alabaster Łopuszka Wielka | 14:00 |
25 | 2012-06-10 | KS Manasterz | Żuraw Żurawiczki | 14:00 |
25 | 2012-06-10 | Lechia Pantalowice | Sokół Sietesz | 14:00 |
25 | 2012-06-10 | WKS Majdan Sieniawski | Tęcza Ujezna | 14:00 |
25 | 2012-06-10 | Błękitni Maćkówka | Start Mirocin | 14:00 |
25 | 2012-06-10 | Huragan Rozbórz Długi | Nafta-Gaz Jodłówka | 14:00 |
26 | 2012-06-17 | Start Mirocin | BŁYSKAWICA ROZBÓRZ | 14:00 |
26 | 2012-06-17 | Alabaster Łopuszka Wielka | Huragan Rozbórz Długi | 14:00 |
26 | 2012-06-17 | Nafta-Gaz Jodłówka | Błękitni Maćkówka | 14:00 |
26 | 2012-06-17 | Strumyk Hawłowice | WKS Majdan Sieniawski | 14:00 |
26 | 2012-06-17 | Tęcza Ujezna | Lechia Pantalowice | 14:00 |
26 | 2012-06-17 | Sokół Sietesz | KS Manasterz | 14:00 |
26 | 2012-06-17 | Żuraw Żurawiczki | Sobol Niżatyce | 14:00 |
Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |
B-klasa » Przeworsk |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.