PRZYBYLI:
ODESZLI:
Pogórze Rokietnica - Błękitni Maćkówka (w) 0-2
Błękitni Maćkówka - Huragan Rozbórz Długi (d) 1-6
Gacovia Gać - Błękitni Maćkówka (w) 2-1
Błękitni Maćkówka - Sobol Niżatyce (d)
Wisłoczanka Tryńcza - Błękitni Maćkówka (w)
Błękitni Maćkówka - GKS Zarzecze (d)
Nafta Gaz Jodłówka - Błękitni Maćkówka (w)
Błękitni Maćkówka - KS Kisielów (d)
Błękitni Wierzbna - Błękitni Maćkówka (w)
|
|
|||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
dzisiaj: 132, wczoraj: 296
ogółem: 1 707 966
statystyki szczegółowe
Znamy terminarz oraz datę rozpoczęcia zmagań w rundzie jesiennej sezonu 2011/12 w przeworskiej "B" klasie. Błękitni w swoim pierwszym meczu tj. 14.08.2011 r. (niedziela) o godz. 14:00 na stadionie w Rozborzu Długim zmierzą się z miejscowym Huraganem. Paradoksalnie ostatni mecz ubiegłego sezonu również rozgrywaliśmy z zespołem z Rozborza Długiego wygrywając wysoko 7-3. Informuje się również że w dalszm ciągu mecze prawdopodobnie będą rozgrywane na stadionie w Żurawiczkach.
W rozwnięciu newsa terminarz na rundę jesienną...
1 2011-08-14 Huragan Rozbórz Długi Błękitni Maćkówka 14:00
1 2011-08-14 Nafta Gaz Jodłówka Błyskawica Rozbórz 14:00
1 2011-08-14 Start Mirocin (s) WKS Majdan Sieniawski 14:00
1 2011-08-14 Strumyk Hawłowice Lechia Pantalowice 14:00
1 2011-08-14 Tęcza Ujezna KS Manasterz (k. P-sk) 14:00
1 2011-08-14 Sokół Sietesz (b) Sobol Niżatyce 14:00
1 2011-08-14 Żuraw Żurawiczki (s) Alabaster Łopuszka W. 14:00
2 2011-08-21 Alabaster Łopuszka W. Błękitni Maćkówka 14:00
2 2011-08-21 Błyskawica Rozbórz Huragan Rozbórz Długi 14:00
2 2011-08-21 WKS Majdan Sieniawski Nafta Gaz Jodłówka 14:00
2 2011-08-21 Lechia Pantalowice Start Mirocin (s) 14:00
2 2011-08-21 KS Manasterz (k. P-sk) Strumyk Hawłowice 14:00
2 2011-08-21 Sobol Niżatyce Tęcza Ujezna 14:00
2 2011-08-21 Żuraw Żurawiczki (s) Sokół Sietesz (b) 14:00
3 2011-08-28 Błękitni Maćkówka Błyskawica Rozbórz 14:00
3 2011-08-28 Huragan Rozbórz Długi WKS Majdan Sieniawski 14:00
3 2011-08-28 Nafta Gaz Jodłówka Lechia Pantalowice 14:00
3 2011-08-28 Start Mirocin (s) KS Manasterz (k. P-sk) 14:00
3 2011-08-28 Strumyk Hawłowice Sobol Niżatyce 14:00
3 2011-08-28 Tęcza Ujezna Żuraw Żurawiczki (s) 14:00
3 2011-08-28 Sokół Sietesz (b) Alabaster Łopuszka W. 14:00
4 2011-09-04 WKS Majdan Sieniawski Błękitni Maćkówka 13:00
4 2011-09-04 Alabaster Łopuszka W. Błyskawica Rozbórz 13:00
4 2011-09-04 Lechia Pantalowice Huragan Rozbórz Długi 13:00
4 2011-09-04 KS Manasterz (k. P-sk) Nafta Gaz Jodłówka 13:00
4 2011-09-04 Sobol Niżatyce Start Mirocin (s) 13:00
4 2011-09-04 Żuraw Żurawiczki (s) Strumyk Hawłowice 13:00
4 2011-09-04 Sokół Sietesz (b) Tęcza Ujezna 13:00
5 2011-09-11 Błękitni Maćkówka Lechia Pantalowice 13:00
5 2011-09-11 Błyskawica Rozbórz WKS Majdan Sieniawski 13:00
5 2011-09-11 Huragan Rozbórz Długi KS Manasterz (k. P-sk) 13:00
5 2011-09-11 Nafta Gaz Jodłówka Sobol Niżatyce 13:00
5 2011-09-11 Start Mirocin (s) Żuraw Żurawiczki (s) 13:00
5 2011-09-11 Strumyk Hawłowice Sokół Sietesz (b) 13:00
5 2011-09-11 Tęcza Ujezna Alabaster Łopuszka W. 13:00
6 2011-09-18 KS Manasterz (k. P-sk) Błękitni Maćkówka 13:00
6 2011-09-18 Lechia Pantalowice Błyskawica Rozbórz 13:00
6 2011-09-18 Alabaster Łopuszka W. WKS Majdan Sieniawski 13:00
6 2011-09-18 Żuraw Żurawiczki (s) Nafta Gaz Jodłówka 13:00
6 2011-09-18 Sokół Sietesz (b) Start Mirocin (s) 13:00
6 2011-09-18 Sobol Niżatyce Huragan Rozbórz Długi 13:00
6 2011-09-18 Tęcza Ujezna Strumyk Hawłowice 13:00
7 2011-09-25 Błękitni Maćkówka Sobol Niżatyce 13:00
7 2011-09-25 Błyskawica Rozbórz KS Manasterz (k. P-sk) 13:00
7 2011-09-25 WKS Majdan Sieniawski Lechia Pantalowice 13:00
7 2011-09-25 Huragan Rozbórz Długi Żuraw Żurawiczki (s) 13:00
7 2011-09-25 Nafta Gaz Jodłówka Sokół Sietesz (b) 13:00
7 2011-09-25 Start Mirocin (s) Tęcza Ujezna 13:00
7 2011-09-25 Strumyk Hawłowice Alabaster Łopuszka W. 13:00
8 2011-10-02 Żuraw Żurawiczki (s) Błękitni Maćkówka 12:00
8 2011-10-02 Alabaster Łopuszka W. Lechia Pantalowice 12:00
8 2011-10-02 KS Manasterz (k. P-sk) WKS Majdan Sieniawski 12:00
8 2011-10-02 Sobol Niżatyce Błyskawica Rozbórz 12:00
8 2011-10-02 Sokół Sietesz (b) Huragan Rozbórz Długi 12:00
8 2011-10-02 Tęcza Ujezna Nafta Gaz Jodłówka 12:00
8 2011-10-02 Strumyk Hawłowice Start Mirocin (s) 12:00
9 2011-10-09 Błękitni Maćkówka Sokół Sietesz (b) 12:00
9 2011-10-09 Błyskawica Rozbórz Żuraw Żurawiczki (s) 12:00
9 2011-10-09 WKS Majdan Sieniawski Sobol Niżatyce 12:00
9 2011-10-09 Lechia Pantalowice KS Manasterz (k. P-sk) 12:00
9 2011-10-09 Start Mirocin (s) Alabaster Łopuszka W. 12:00
9 2011-10-09 Nafta Gaz Jodłówka Strumyk Hawłowice 12:00
9 2011-10-09 Huragan Rozbórz Długi Tęcza Ujezna 12:00
10 2011-10-16 Tęcza Ujezna Błękitni Maćkówka 12:00
10 2011-10-16 Alabaster Łopuszka W. KS Manasterz (k. P-sk) 12:00
10 2011-10-16 Sobol Niżatyce Lechia Pantalowice 12:00
10 2011-10-16 Żuraw Żurawiczki (s) WKS Majdan Sieniawski 12:00
10 2011-10-16 Strumyk Hawłowice Huragan Rozbórz Długi 12:00
10 2011-10-16 Start Mirocin (s) Nafta Gaz Jodłówka 12:00
10 2011-10-16 Sokół Sietesz (b) Błyskawica Rozbórz 12:00
11 2011-10-23 Błękitni Maćkówka Strumyk Hawłowice 12:00
11 2011-10-23 Błyskawica Rozbórz Tęcza Ujezna 12:00
11 2011-10-23 WKS Majdan Sieniawski Sokół Sietesz (b) 12:00
11 2011-10-23 Lechia Pantalowice Żuraw Żurawiczki (s) 12:00
11 2011-10-23 KS Manasterz (k. P-sk) Sobol Niżatyce 12:00
11 2011-10-23 Nafta Gaz Jodłówka Alabaster Łopuszka W. 12:00
11 2011-10-23 Huragan Rozbórz Długi Start Mirocin (s) 12:00
12 2011-10-30 Start Mirocin (s) Błękitni Maćkówka 11:00
12 2011-10-30 Nafta Gaz Jodłówka Huragan Rozbórz Długi 11:00
12 2011-10-30 Strumyk Hawłowice Błyskawica Rozbórz 11:00
12 2011-10-30 Tęcza Ujezna WKS Majdan Sieniawski 11:00
12 2011-10-30 Sokół Sietesz (b) Lechia Pantalowice 11:00
12 2011-10-30 Żuraw Żurawiczki (s) KS Manasterz (k. P-sk) 11:00
12 2011-10-30 Alabaster Łopuszka W. Sobol Niżatyce 11:00
13 2011-11-06 Błękitni Maćkówka Nafta Gaz Jodłówka 11:00
13 2011-11-06 Huragan Rozbórz Długi Alabaster Łopuszka W. 11:00
13 2011-11-06 Błyskawica Rozbórz Start Mirocin (s) 11:00
13 2011-11-06 WKS Majdan Sieniawski Strumyk Hawłowice 11:00
13 2011-11-06 Lechia Pantalowice Tęcza Ujezna 11:00
13 2011-11-06 KS Manasterz (k. P-sk) Sokół Sietesz (b) 11:00
13 2011-11-06 Sokół Sietesz (b) Żuraw Żurawiczki (s) 11:00
kamilo bedzie jakis opis przygotowan druzyn z naszej ligi tak jak to zawsze robiles????
czas pokaze
kapsi w rozborzu...????
Nie,rozbórz do kapsiego.
był na treningu w rozborzu
narazie oficjalnie nikt z zarządu Błyskawicy nie zgłosił się po Adama wiec na dzień dzisiejszy nic nam nie wiadomo
no i już Kapsi w Rozborzu !
cieszymy sie z tego bo u nas by nie mial miejsca w skladzie z jego podejscie i zachowaniem i umietnosciami pozdro
jeździec bez głowy poszedł grzać ławę do Rozborza i tak mu nie będą płacić:P
niech idzie wzmocnienie Gaweł 10 x lepszy w ataku od niego przynajmniej myśli na boisku:D
zobaczymy jak wam kapsi 3 wsadzi co bedziecie mowic....
Jak możecie tak wypisywać o koledze co walczył z wami o awans już dobrych pare lat ! O koledze co znacie się z nim bardzo dobrze bo z jednej wioski! O koledze co na piwie napewno często się spotykacie itd itd ...!!! Zęnujące podejśćie do tematu to że ktoś poszedł gdzie indziej to trzeba go odrazu szmacić ? Kupa nieudaczników i nie spełnionych gówniarzy i bałwanów !
nom kolega... wiadomo też jaki :)
Huragan Rozbórz Długi w sezonie 2011/2012 rozgrywa mecze na stadionie piłkarskim w Czudowicach! Jeden plus, bo lepsza murawa;)
Jaki stadion pilkarski w Czudowicach ,co on pieprzy !czudowice??? gdzie oni graja -moze mi ktos to wytlumaczyc !?
na stronie Huraganu sie pojawi , to będzie więcej szczegółów.
Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |
B-klasa » Przeworsk |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.