Błękitni Maćkówka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Lechia Pantalowice - KS Manasterz 3:0
  • Piast Nowosielce - Huragan Rozbórz Długi 4:6
  • Sokół Sietesz - Gacovia Gać 2:5
  • Błyskawica Rożniatów - Wisełka Siennów 7:0
  • Wojak Kramarzówka - Wisłoczanka Tryńcza 0:3
  • Żuraw Żurawiczki - Błękitni Maćkówka 3:1
  •        

TRENINGI

Wtorek 19.00 stadion

Czwartek 19.00 stadion

Piątek 19.00 stadion 

 

 

 

TRANSFERY

 

 

 

Najnowsza galeria

Ładowanie...

Logowanie

JESIEŃ 2017/18

RUNDA JESIENNA

Wojak Kramarzówka (w) 4-1

Błyskawica Rożniatów (d) 1-3

Sokół Sietesz (w) 1-1

Piasot Nwosielce (d) 0-3

KS Manasterz (w) 4-2

Huragan Rozbórz Długi (d) 5-1

Gacovia Gać (w) 1-3

Wisełka Siennów (d) 0-3

Wisłoczanka Tryńcza (w) 0-2

Lechia Pantalowice (w) 8-0

Żuraw Żurawiczki (d) 2-1

RUNDA WIOSENNA

Wojak Kramarzówka (d) 3-0 vo.

Błyskawica Rożniatów (w) 1-7

Sokół Sietesz (d) 3-1

Piast Nowosielce (w) 1-3

KS Manasterz (d) 6-1

Huragan Rozbórz Długi (w) 2-3

Gacovia Gać (d) 1-4

Wisełka Siennów (w) 2-2

Wisłoczanka Tryńcza (d) 3-0

Lechia Pantalowice (d) 7-0

Żuraw Żurawiczki (w) 1-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. dawcio545 141
2. darkos10 139
3. glabik 110

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 64, wczoraj: 226
ogółem: 956 049

statystyki szczegółowe

Kontakty

Zczuba.tv

Sport.pl

Sezon 2004/05

 

 Kolejka 1 - 22 sierpnia
Błękitni Wierzbna 3-3 Piast Nowosielce  
Błękitni Maćkówka 6-0 LKS Łopuszka Wielka  
Gacovia Gać 3-2 Zorza Jagiełła  
Nafta Gaz Jodłówka 1-1 Błyskawica Różniatów  
Sokół Studzian 4-0 Huragan Rozbórz Długi  
Strumyk Hawłowice 2-4 Wisłoczanka Tryńcza  

 

 Kolejka 2 - 29 sierpnia
Piast Nowosielce 0-2 Wisłoczanka Tryńcza  
Huragan Rozbórz Długi 2-3 Strumyk Hawłowice  
Błyskawica Różniatów 4-4 Sokół Studzian  
Zorza Jagiełła 6-3 Nafta Gaz Jodłówka  
LKS Łopuszka Wielka 0-4 Gacovia Gać  
Błękitni Wierzbna 2-4 Błękitni Maćkówka  

 

 Kolejka 3 - 5 września
Błękitni Maćkówka 1-3 Piast Nowosielce  
Gacovia Gać 9-0 Błękitni Wierzbna  
Nafta Gaz Jodłówka 4-0 LKS Łopuszka Wielka  
Sokół Studzian 2-2 Zorza Jagiełła  
Strumyk Hawłowice 2-0 Błyskawica Różniatów  
Wisłoczanka Tryńcza 2-2 Huragan Rozbórz Długi  

 

 Kolejka 4 - 12 września
Piast Nowosielce 3-0 Huragan Rozbórz Długi  
Błyskawica Różniatów 0-3 Wisłoczanka Tryńcza  
Zorza Jagiełła 1-5 Strumyk Hawłowice  
przerwany w 80 min.
LKS Łopuszka Wielka 0-6 Sokół Studzian  
Błękitni Wierzbna 2-1 Nafta Gaz Jodłówka  
Błękitni Maćkówka 1-1 Gacovia Gać  

 

 Kolejka 5 - 19 września
Gacovia Gać 2-1 Piast Nowosielce  
Nafta Gaz Jodłówka 2-3 Błękitni Maćkówka  
Sokół Studzian 4-0 Błękitni Wierzbna  
Strumyk Hawłowice 3-2 LKS Łopuszka Wielka  
Wisłoczanka Tryńcza 3-0 Zorza Jagiełła  
Huragan Rozbórz Długi 5-5 Błyskawica Różniatów  

 

 Kolejka 6 - 26 września
Piast Nowosielce 5-2 Błyskawica Różniatów  
Zorza Jagiełła 2-0 Huragan Rozbórz Długi  
LKS Łopuszka Wielka 0-2 Wisłoczanka Tryńcza  
Błękitni Wierzbna 1-6 Strumyk Hawłowice  
Błękitni Maćkówka 1-5 Sokół Studzian  
Gacovia Gać 3-1 Nafta Gaz Jodłówka  

 

 Kolejka 7 - 3 października
Nafta Gaz Jodłówka 1-3 Piast Nowosielce  
Sokół Studzian 3-4 Gacovia Gać  
Strumyk Hawłowice 6-1 Błękitni Maćkówka  
Wisłoczanka Tryńcza 2-0 Błękitni Wierzbna  
Huragan Rozbórz Długi 2-4 LKS Łopuszka Wielka  
Błyskawica Różniatów 1-5 Zorza Jagiełła  

 

 Kolejka 8 - 10 października
Piast Nowosielce 4-0 Zorza Jagiełła  
LKS Łopuszka Wielka 5-2 Błyskawica Różniatów  
Błękitni Wierzbna 4-2 Huragan Rozbórz Długi  
Błękitni Maćkówka 1-9 Wisłoczanka Tryńcza  
Gacovia Gać 2-3 Strumyk Hawłowice  
Nafta Gaz Jodłówka 2-3 Sokół Studzian  

 

 Kolejka 9 - 17 października
Sokół Studzian 2-1 Piast Nowosielce  
Strumyk Hawłowice 4-2 Nafta Gaz Jodłówka  
Wisłoczanka Tryńcza 2-4 Gacovia Gać  
Huragan Rozbórz Długi 0-3 Błękitni Maćkówka  
(wo)
brak ważnych kart zdrowia gospodarzy
Błyskawica Różniatów 2-4 Błękitni Wierzbna  
Zorza Jagiełła 1-4 LKS Łopuszka Wielka  

 

 Kolejka 10 - 24 października
Piast Nowosielce 4-1 LKS Łopuszka Wielka  
Błękitni Wierzbna 3-4 Zorza Jagiełła  
Błękitni Maćkówka 4-1 Błyskawica Różniatów  
Gacovia Gać 4-0 Huragan Rozbórz Długi  
Nafta Gaz Jodłówka 3-2 Wisłoczanka Tryńcza  
Sokół Studzian 4-0 Strumyk Hawłowice  

 

 Kolejka 11 - 31 października
Strumyk Hawłowice 0-1 Piast Nowosielce  
Wisłoczanka Tryńcza 2-4 Sokół Studzian  
Huragan Rozbórz Długi 0-3 Nafta Gaz Jodłówka  
Błyskawica Różniatów 0-6 Gacovia Gać  
Zorza Jagiełła 5-3 Błękitni Maćkówka  
LKS Łopuszka Wielka 3-1 Błękitni Wierzbna  

 

 Kolejka 12 - 10 kwietnia
Piast Nowosielce 4-3 Błękitni Wierzbna  
LKS Łopuszka Wielka 1-1 Błękitni Maćkówka  
Zorza Jagiełła 1-0 Gacovia Gać  
Błyskawica Różniatów 2-3 Nafta Gaz Jodłówka  
Huragan Rozbórz Długi 0-5 Sokół Studzian  
Wisłoczanka Tryńcza 3-0 Strumyk Hawłowice  

 

 Kolejka 13 - 17 kwietnia
Wisłoczanka Tryńcza 2-1 Piast Nowosielce  
Strumyk Hawłowice 5-1 Huragan Rozbórz Długi  
Sokół Studzian 8-0 Błyskawica Różniatów  
Nafta Gaz Jodłówka 2-0 Zorza Jagiełła  
Gacovia Gać 8-0 LKS Łopuszka Wielka  
Błękitni Maćkówka 4-1 Błękitni Wierzbna  

 

 Kolejka 14 - 24 kwietnia
Piast Nowosielce 7-3 Błękitni Maćkówka  
Błękitni Wierzbna 0-2 Gacovia Gać  
LKS Łopuszka Wielka 6-3 Nafta Gaz Jodłówka  
Zorza Jagiełła 1-3 Sokół Studzian  
Błyskawica Różniatów 2-5 Strumyk Hawłowice  
Huragan Rozbórz Długi 2-5 Wisłoczanka Tryńcza  

 

 Kolejka 15 - 1 maja
Huragan Rozbórz Długi 3-5 Piast Nowosielce  
Wisłoczanka Tryńcza 7-0 Błyskawica Różniatów  
Strumyk Hawłowice 9-1 Zorza Jagiełła  
Sokół Studzian 5-0 LKS Łopuszka Wielka  
Nafta Gaz Jodłówka 2-3 Błękitni Wierzbna  
Gacovia Gać 7-2 Błękitni Maćkówka  

 

 Kolejka 16 - 8 maja
Piast Nowosielce 2-2 Gacovia Gać  
Błękitni Maćkówka 4-4 Nafta Gaz Jodłówka  
Błękitni Wierzbna 1-1 Sokół Studzian  
LKS Łopuszka Wielka 1-3 Strumyk Hawłowice  
Zorza Jagiełła 1-5 Wisłoczanka Tryńcza  
Błyskawica Różniatów 1-5 Huragan Rozbórz Długi  

 

 Kolejka 17 - 15 maja
Błyskawica Różniatów 0-4 Piast Nowosielce  
Huragan Rozbórz Długi 0-1 Zorza Jagiełła  
Wisłoczanka Tryńcza 3-0 LKS Łopuszka Wielka  
Strumyk Hawłowice 5-1 Błękitni Wierzbna  
Sokół Studzian 3-2 Błękitni Maćkówka  
Nafta Gaz Jodłówka 2-7 Gacovia Gać  

 

 Kolejka 18 - 22 maja
Piast Nowosielce 3-4 Nafta Gaz Jodłówka  
Gacovia Gać 2-1 Sokół Studzian  
Błękitni Maćkówka 4-4 Strumyk Hawłowice  
Błękitni Wierzbna 2-6 Wisłoczanka Tryńcza  
LKS Łopuszka Wielka 3-2 Huragan Rozbórz Długi  
Zorza Jagiełła 4-0 Błyskawica Różniatów  

 

 Kolejka 19 - 29 maja
Zorza Jagiełła 3-1 Piast Nowosielce  
Błyskawica Różniatów 1-2 LKS Łopuszka Wielka  
Huragan Rozbórz Długi 6-2 Błękitni Wierzbna  
Wisłoczanka Tryńcza 6-0 Błękitni Maćkówka  
Strumyk Hawłowice 3-2 Gacovia Gać  
Sokół Studzian 4-2 Nafta Gaz Jodłówka  

 

 Kolejka 20 - 5 czerwca
Piast Nowosielce 2-3 Sokół Studzian  
Nafta Gaz Jodłówka 2-1 Strumyk Hawłowice  
Gacovia Gać 1-0 Wisłoczanka Tryńcza  
Błękitni Maćkówka 2-2 Huragan Rozbórz Długi  
Błękitni Wierzbna 2-2 Błyskawica Różniatów  
LKS Łopuszka Wielka 1-1 Zorza Jagiełła  

 

 Kolejka 21 - 12 czerwca
LKS Łopuszka Wielka 2-0 Piast Nowosielce  
Zorza Jagiełła 1-1 Błękitni Wierzbna  
Błyskawica Różniatów 1-4 Błękitni Maćkówka  
Huragan Rozbórz Długi 1-2 Gacovia Gać  
Wisłoczanka Tryńcza 5-1 Nafta Gaz Jodłówka  
Strumyk Hawłowice 4-2 Sokół Studzian  

 

 Kolejka 22 - 19 czerwca
Piast Nowosielce 4-3 Strumyk Hawłowice  
Sokół Studzian 1-2 Wisłoczanka Tryńcza  
Nafta Gaz Jodłówka 2-2 Huragan Rozbórz Długi  
Gacovia Gać 4-0 Błyskawica Różniatów  
Błękitni Maćkówka 3-3 Zorza Jagiełła  
Błękitni Wierzbna 1-2 LKS Łopuszka Wielka

źródło: http://www.90minut.pl/

Ostatnie spotkanie

Żuraw ŻurawiczkiBłękitni Maćkówka
Żuraw Żurawiczki 3:1 Błękitni Maćkówka
2018-06-17, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Lechia Pantalowice 3:0 KS Manasterz
Piast Nowosielce 4:6 Huragan Rozbórz Długi
Sokół Sietesz 2:5 Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów 7:0 Wisełka Siennów
Wojak Kramarzówka 0:3 Wisłoczanka Tryńcza
Żuraw Żurawiczki 3:1 Błękitni Maćkówka

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

BUTTONY