Błękitni Maćkówka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Lechia Pantalowice - KS Manasterz 3:0
  • Piast Nowosielce - Huragan Rozbórz Długi 4:6
  • Sokół Sietesz - Gacovia Gać 2:5
  • Błyskawica Rożniatów - Wisełka Siennów 7:0
  • Wojak Kramarzówka - Wisłoczanka Tryńcza 0:3
  • Żuraw Żurawiczki - Błękitni Maćkówka 3:1
  •        

TRENINGI

Wtorek 19.00 stadion

Czwartek 19.00 stadion

Piątek 19.00 stadion 

 

 

 

TRANSFERY

 

 

 

Najnowsza galeria

Ładowanie...

Logowanie

JESIEŃ 2017/18

RUNDA JESIENNA

Wojak Kramarzówka (w) 4-1

Błyskawica Rożniatów (d) 1-3

Sokół Sietesz (w) 1-1

Piasot Nwosielce (d) 0-3

KS Manasterz (w) 4-2

Huragan Rozbórz Długi (d) 5-1

Gacovia Gać (w) 1-3

Wisełka Siennów (d) 0-3

Wisłoczanka Tryńcza (w) 0-2

Lechia Pantalowice (w) 8-0

Żuraw Żurawiczki (d) 2-1

RUNDA WIOSENNA

Wojak Kramarzówka (d) 3-0 vo.

Błyskawica Rożniatów (w) 1-7

Sokół Sietesz (d) 3-1

Piast Nowosielce (w) 1-3

KS Manasterz (d) 6-1

Huragan Rozbórz Długi (w) 2-3

Gacovia Gać (d) 1-4

Wisełka Siennów (w) 2-2

Wisłoczanka Tryńcza (d) 3-0

Lechia Pantalowice (d) 7-0

Żuraw Żurawiczki (w) 1-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. dawcio545 141
2. darkos10 139
3. glabik 110

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 72, wczoraj: 226
ogółem: 956 057

statystyki szczegółowe

Kontakty

Zczuba.tv

Sport.pl

Sezon 2002/03

 

 Kolejka 1 - 11 sierpnia
Gorliczanka Gorliczyna 1-3 San Gorzyce  
Błękitni Maćkówka 1-2 Start Mirocin  
Cresovia Krzeczowice 3-0 Wisłok Świętoniowa  
Gacovia Gać 1-1 Zorza Zarzecze  
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 Sokół Sieniawa  
Strumyk Hawłowice 1-4 Promyk Urzejowice  
Lechia Pantalowice 3-1 Piast Nowosielce  

 

 Kolejka 2 - 18 sierpnia
San Gorzyce 9-2 Piast Nowosielce  
Promyk Urzejowice 4-1 Lechia Pantalowice  
Sokół Sieniawa 1-2 Strumyk Hawłowice  
Zorza Zarzecze 2-1 Wisłoczanka Tryńcza  
Wisłok Świętoniowa 2-0 Gacovia Gać  
Start Mirocin 2-1 Cresovia Krzeczowice  
Gorliczanka Gorliczyna 2-0 Błękitni Maćkówka  

 

 Kolejka 3 - 25 sierpnia
Błękitni Maćkówka 2-3 San Gorzyce  
Cresovia Krzeczowice 0-3 Gorliczanka Gorliczyna  
Gacovia Gać 4-1 Start Mirocin  
Wisłoczanka Tryńcza 3-2 Wisłok Świętoniowa  
Strumyk Hawłowice 0-3 Zorza Zarzecze  
Lechia Pantalowice 2-5 Sokół Sieniawa  
Piast Nowosielce 1-5 Promyk Urzejowice  

 

 Kolejka 4 - 1 września
San Gorzyce 4-3 Promyk Urzejowice  
Sokół Sieniawa 3-0 Piast Nowosielce  
(wo)
Zorza Zarzecze 1-0 Lechia Pantalowice  
Wisłok Świętoniowa 5-0 Strumyk Hawłowice  
Start Mirocin 3-1 Wisłoczanka Tryńcza  
Gorliczanka Gorliczyna 6-1 Gacovia Gać  
Błękitni Maćkówka 3-2 Cresovia Krzeczowice  

 

 Kolejka 5 - 8 września
Cresovia Krzeczowice 2-3 San Gorzyce  
Gacovia Gać 0-3 Błękitni Maćkówka  
Wisłoczanka Tryńcza 2-5 Gorliczanka Gorliczyna  
Strumyk Hawłowice 6-2 Start Mirocin  
Lechia Pantalowice 3-2 Wisłok Świętoniowa  
Piast Nowosielce 3-1 Zorza Zarzecze  
Promyk Urzejowice 3-3 Sokół Sieniawa  

 

 Kolejka 6 - 15 września
San Gorzyce 1-3 Sokół Sieniawa  
Zorza Zarzecze 2-2 Promyk Urzejowice  
Wisłok Świętoniowa 2-3 Piast Nowosielce  
Start Mirocin 8-2 Lechia Pantalowice  
Gorliczanka Gorliczyna 1-0 Strumyk Hawłowice  
Błękitni Maćkówka 1-0 Wisłoczanka Tryńcza  
Cresovia Krzeczowice 3-0 Gacovia Gać  

 

 Kolejka 7 - 22 września
Gacovia Gać 1-1 San Gorzyce  
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 Cresovia Krzeczowice  
Strumyk Hawłowice 2-1 Błękitni Maćkówka  
Lechia Pantalowice 0-2 Gorliczanka Gorliczyna  
Piast Nowosielce 2-6 Start Mirocin  
Promyk Urzejowice 2-1 Wisłok Świętoniowa  
Sokół Sieniawa 1-1 Zorza Zarzecze  

 

 Kolejka 8 - 29 września
San Gorzyce 1-4 Zorza Zarzecze  
Wisłok Świętoniowa 3-2 Sokół Sieniawa  
Start Mirocin 3-0 Promyk Urzejowice  
Gorliczanka Gorliczyna 2-1 Piast Nowosielce  
Błękitni Maćkówka 3-1 Lechia Pantalowice  
Cresovia Krzeczowice 1-1 Strumyk Hawłowice  
Gacovia Gać 2-1 Wisłoczanka Tryńcza  

 

 Kolejka 9 - 6 października
Wisłoczanka Tryńcza 2-1 San Gorzyce  
Strumyk Hawłowice 0-3 Gacovia Gać  
Lechia Pantalowice 3-2 Cresovia Krzeczowice  
Piast Nowosielce 0-0 Błękitni Maćkówka  
Promyk Urzejowice 3-2 Gorliczanka Gorliczyna  
Sokół Sieniawa 0-6 Start Mirocin  
Zorza Zarzecze 2-1 Wisłok Świętoniowa  

 

 Kolejka 10 - 13 października
San Gorzyce 0-5 Wisłok Świętoniowa  
Start Mirocin 3-1 Zorza Zarzecze  
Gorliczanka Gorliczyna 1-2 Sokół Sieniawa  
Błękitni Maćkówka 5-4 Promyk Urzejowice  
Cresovia Krzeczowice 2-0 Piast Nowosielce  
Gacovia Gać 1-2 Lechia Pantalowice  
Wisłoczanka Tryńcza 1-0 Strumyk Hawłowice  

 

 Kolejka 11 - 20 października
Strumyk Hawłowice 4-3 San Gorzyce  
Lechia Pantalowice 3-3 Wisłoczanka Tryńcza  
Piast Nowosielce 3-1 Gacovia Gać  
Promyk Urzejowice 1-5 Cresovia Krzeczowice  
Sokół Sieniawa 0-0 Błękitni Maćkówka  
Zorza Zarzecze 2-1 Gorliczanka Gorliczyna  
Wisłok Świętoniowa 0-2 Start Mirocin  

 

 Kolejka 12 - 27 października
San Gorzyce 0-2 Start Mirocin  
Gorliczanka Gorliczyna 3-2 Wisłok Świętoniowa  
Błękitni Maćkówka 1-1 Zorza Zarzecze  
Cresovia Krzeczowice 6-1 Sokół Sieniawa  
Gacovia Gać 2-1 Promyk Urzejowice  
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 Piast Nowosielce  
Strumyk Hawłowice 5-0 Lechia Pantalowice  

 

 Kolejka 13 - 3 listopada
Lechia Pantalowice 0-3 San Gorzyce  
Piast Nowosielce 2-3 Strumyk Hawłowice  
Promyk Urzejowice 3-1 Wisłoczanka Tryńcza  
Sokół Sieniawa 2-1 Gacovia Gać  
Zorza Zarzecze 3-5 Cresovia Krzeczowice  
Wisłok Świętoniowa 2-1 Błękitni Maćkówka  
Start Mirocin 3-1 Gorliczanka Gorliczyna  

 

 Kolejka 14 - 23 marca
San Gorzyce 1-3 Gorliczanka Gorliczyna  
Start Mirocin 1-1 Błękitni Maćkówka  
Wisłok Świętoniowa 2-3 Cresovia Krzeczowice  
Zorza Zarzecze 2-2 Gacovia Gać  
Sokół Sieniawa 5-2 Wisłoczanka Tryńcza  
Promyk Urzejowice 5-1 Strumyk Hawłowice  
Piast Nowosielce 1-0 Lechia Pantalowice  

 

 Kolejka 15 - 30 marca
Piast Nowosielce 0-3 San Gorzyce  
(wo)
W drużynie gospodarzy gral nieuprawniony zawodnik
Lechia Pantalowice 2-1 Promyk Urzejowice  
Strumyk Hawłowice 1-2 Sokół Sieniawa  
Wisłoczanka Tryńcza 1-4 Zorza Zarzecze  
Gacovia Gać 1-4 Wisłok Świętoniowa  
Cresovia Krzeczowice 1-0 Start Mirocin  
Błękitni Maćkówka 2-2 Gorliczanka Gorliczyna  

 

 Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja
San Gorzyce 2-1 Błękitni Maćkówka  
Gorliczanka Gorliczyna 2-0 Cresovia Krzeczowice  
Start Mirocin 3-1 Gacovia Gać  
Wisłok Świętoniowa 1-0 Wisłoczanka Tryńcza  
Zorza Zarzecze 3-2 Strumyk Hawłowice  
Sokół Sieniawa 4-0 Lechia Pantalowice  
Promyk Urzejowice 2-1 Piast Nowosielce  

 

 Kolejka 17 - 13 kwietnia
Promyk Urzejowice 2-1 San Gorzyce  
Piast Nowosielce 1-2 Sokół Sieniawa  
Lechia Pantalowice 1-3 Zorza Zarzecze  
Strumyk Hawłowice 3-1 Wisłok Świętoniowa  
Wisłoczanka Tryńcza 1-4 Start Mirocin  
Gacovia Gać 1-1 Gorliczanka Gorliczyna  
Cresovia Krzeczowice 3-0 Błękitni Maćkówka  

 

 Kolejka 18 - 27 kwietnia
San Gorzyce 2-3 Cresovia Krzeczowice  
Błękitni Maćkówka 1-0 Gacovia Gać  
Gorliczanka Gorliczyna 0-0 Wisłoczanka Tryńcza  
Start Mirocin 6-0 Strumyk Hawłowice  
Wisłok Świętoniowa 4-2 Lechia Pantalowice  
Zorza Zarzecze 5-0 Piast Nowosielce  
Sokół Sieniawa 3-2 Promyk Urzejowice  

 

 Kolejka 19 - 4 maja
Sokół Sieniawa 0-1 San Gorzyce  
Promyk Urzejowice 3-2 Zorza Zarzecze  
Piast Nowosielce 2-2 Wisłok Świętoniowa  
Lechia Pantalowice 0-6 Start Mirocin  
Strumyk Hawłowice 2-5 Gorliczanka Gorliczyna  
Wisłoczanka Tryńcza 2-0 Błękitni Maćkówka  
Gacovia Gać 2-2 Cresovia Krzeczowice  

 

 Kolejka 20 - 11 maja
San Gorzyce 2-0 Gacovia Gać  
Cresovia Krzeczowice 1-1 Wisłoczanka Tryńcza  
Błękitni Maćkówka 5-1 Strumyk Hawłowice  
Gorliczanka Gorliczyna 7-0 Lechia Pantalowice  
Start Mirocin 4-2 Piast Nowosielce  
Wisłok Świętoniowa 4-1 Promyk Urzejowice  
Zorza Zarzecze 4-0 Sokół Sieniawa  

 

 Kolejka 21 - 18 maja
Zorza Zarzecze 7-2 San Gorzyce  
Sokół Sieniawa 4-0 Wisłok Świętoniowa  
Promyk Urzejowice 0-1 Start Mirocin  
Piast Nowosielce 0-2 Gorliczanka Gorliczyna  
Lechia Pantalowice 3-4 Błękitni Maćkówka  
Strumyk Hawłowice 4-2 Cresovia Krzeczowice  
Wisłoczanka Tryńcza 0-0 Gacovia Gać  

 

 Kolejka 22 - 25 maja
San Gorzyce 1-3 Wisłoczanka Tryńcza  
Gacovia Gać 3-2 Strumyk Hawłowice  
Cresovia Krzeczowice 0-1 Lechia Pantalowice  
Błękitni Maćkówka 3-2 Piast Nowosielce  
Gorliczanka Gorliczyna 3-1 Promyk Urzejowice  
Start Mirocin 3-1 Sokół Sieniawa  
Wisłok Świętoniowa 1-3 Zorza Zarzecze  

 

 Kolejka 23 - 1 czerwca
Wisłok Świętoniowa 4-1 San Gorzyce  
Zorza Zarzecze 1-1 Start Mirocin  
Sokół Sieniawa 2-0 Gorliczanka Gorliczyna  
Promyk Urzejowice 8-1 Błękitni Maćkówka  
Piast Nowosielce 2-3 Cresovia Krzeczowice  
Lechia Pantalowice 3-4 Gacovia Gać  
Strumyk Hawłowice 4-3 Wisłoczanka Tryńcza  

 

 Kolejka 24 - 8 czerwca
San Gorzyce 7-3 Strumyk Hawłowice  
Wisłoczanka Tryńcza 1-2 Lechia Pantalowice  
Gacovia Gać 2-0 Piast Nowosielce  
Cresovia Krzeczowice 3-2 Promyk Urzejowice  
Błękitni Maćkówka 2-6 Sokół Sieniawa  
Gorliczanka Gorliczyna 0-4 Zorza Zarzecze  
Start Mirocin 3-0 Wisłok Świętoniowa  

 

 Kolejka 25 - 15 czerwca
Start Mirocin 1-0 San Gorzyce  
Wisłok Świętoniowa 0-0 Gorliczanka Gorliczyna  
Zorza Zarzecze 2-0 Błękitni Maćkówka  
Sokół Sieniawa 4-2 Cresovia Krzeczowice  
Promyk Urzejowice 2-1 Gacovia Gać  
Piast Nowosielce 3-2 Wisłoczanka Tryńcza  
Lechia Pantalowice 2-1 Strumyk Hawłowice  

 

 Kolejka 26 - 22 czerwca
San Gorzyce 3-2 Lechia Pantalowice  
Strumyk Hawłowice 1-2 Piast Nowosielce  
Wisłoczanka Tryńcza 4-4 Promyk Urzejowice  
Gacovia Gać 0-1 Sokół Sieniawa  
Cresovia Krzeczowice 0-1 Zorza Zarzecze  
Błękitni Maćkówka 2-1 Wisłok Świętoniowa  
Gorliczanka Gorliczyna 7-1 Start Mirocin

źródło: http://www.90minut.pl/

Ostatnie spotkanie

Żuraw ŻurawiczkiBłękitni Maćkówka
Żuraw Żurawiczki 3:1 Błękitni Maćkówka
2018-06-17, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Lechia Pantalowice 3:0 KS Manasterz
Piast Nowosielce 4:6 Huragan Rozbórz Długi
Sokół Sietesz 2:5 Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów 7:0 Wisełka Siennów
Wojak Kramarzówka 0:3 Wisłoczanka Tryńcza
Żuraw Żurawiczki 3:1 Błękitni Maćkówka

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

BUTTONY