Błękitni Maćkówka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Manasterz - Lechia Pantalowice 1:7
  • Huragan Rozbórz Długi - Piast Nowosielce 1:5
  • Gacovia Gać - Sokół Sietesz 4:1
  • Wisełka Siennów - Błyskawica Rożniatów 2:3
  • Wisłoczanka Tryńcza - Wojak Kramarzówka 4:1
  • Błękitni Maćkówka - Żuraw Żurawiczki 2:1
  •        

TRENINGI

 Poniedziałek Hala 20:30

Wtorek lub Środa Stadion 19:00

Czwartek Orlik 19:00

 

      

TRANSFERY

 

Przybyli:

Adam Bogacz (Trener)

Mateusz Rubacha (Wisełka Siennów)

Jakub Bogacz (Orzeł Przeworsk jun.)

Gabriel Surówka (Orzeł Przeworsk jun.)

Bartosz Szlachta (Orzeł Przeworsk jun.)

Rafał Jucha (Żuraw Żurawiczki)

Rafał Lasota (bez klubu)

Ubyli:

Mariusz Bielec (Iskra Cieszacin Wielki)

 

Logowanie

JESIEŃ 2017/18

RUNDA JESIENNA

Wojak Kramarzówka (w) 4-1

Błyskawica Rożniatów (d) 1-3

Sokół Sietesz (w) 1-1

Piast Nowosielce (d) 0-3

KS Manasterz (w) 4-2

Huragan Rozbórz Długi (d) 5-1

Gacovia Gać (w) 1-3

Wisełka Siennów (d) 0-3

Wisłoczanka Tryńcza (w) 0-2

Lechia Pantalowice (w) 8-0

Żuraw Żurawiczki (d) 2-1

 

 

 

 

 

 

 

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. dawcio545 59
2. darkos10 57
3. glabik 50

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 89, wczoraj: 96
ogółem: 925 468

statystyki szczegółowe

Kontakty

Zczuba.tv

Sport.pl

Sezon 2009/10

 

 Kolejka 1 - 16 sierpnia
 Pauza: LKS Manasterz (k. Przeworska).
 
Błękitni Maćkówka 5-1 Strumyk Hawłowice  
Tęcza Ujezna 1-5 PKS UNUM Babice  
LKS Kisielów 7-3 Błyskawica Rozbórz  
Alabaster Łopuszka Wielka 3-0 Lechia Pantalowice  
(wo)
na boisku 2-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Żuraw Żurawiczki 3-1 Nafta Gaz Jodłówka  
Huragan Rozbórz Długi 5-0 Sobol Niżatyce  
(wo)
na boisku 5-4 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika

 

 Kolejka 2 - 23 sierpnia
 Pauza: Sobol Niżatyce.
 
Strumyk Hawłowice 4-3 LKS Manasterz (k. Przeworska)  
Nafta Gaz Jodłówka 6-3 Huragan Rozbórz Długi  
Lechia Pantalowice 0-2 Żuraw Żurawiczki  
Błyskawica Rozbórz 6-0 Alabaster Łopuszka Wielka  
PKS UNUM Babice 1-1 LKS Kisielów  
Błękitni Maćkówka 5-1 Tęcza Ujezna  

 

 Kolejka 3 - 30 sierpnia
 Pauza: Nafta Gaz Jodłówka.
 
Tęcza Ujezna 2-1 Strumyk Hawłowice  
LKS Kisielów 2-3 Błękitni Maćkówka  
Alabaster Łopuszka Wielka 1-4 PKS UNUM Babice  
Żuraw Żurawiczki 6-1 Błyskawica Rozbórz  
Huragan Rozbórz Długi 0-5 Lechia Pantalowice  
LKS Manasterz (k. Przeworska) 3-0 Sobol Niżatyce  

 

 Kolejka 4 - 6 września
 Pauza: Lechia Pantalowice.
 
Strumyk Hawłowice 5-1 Sobol Niżatyce  
Nafta Gaz Jodłówka 2-2 LKS Manasterz (k. Przeworska)  
Błyskawica Rozbórz 6-1 Huragan Rozbórz Długi  
PKS UNUM Babice 3-1 Żuraw Żurawiczki  
Błękitni Maćkówka 2-3 Alabaster Łopuszka Wielka  
Tęcza Ujezna 1-6 LKS Kisielów  

 

 Kolejka 5 - 13 września
 Pauza: Błyskawica Rozbórz.
 
LKS Kisielów 2-1 Strumyk Hawłowice  
Alabaster Łopuszka Wielka 5-2 Tęcza Ujezna  
Żuraw Żurawiczki 0-1 Błękitni Maćkówka  
Huragan Rozbórz Długi 0-14 PKS UNUM Babice  
LKS Manasterz (k. Przeworska) 3-1 Lechia Pantalowice  
Sobol Niżatyce 0-4 Nafta Gaz Jodłówka  

 

 Kolejka 6 - 20 września
 Pauza: PKS UNUM Babice.
 
Strumyk Hawłowice 2-1 Nafta Gaz Jodłówka  
Lechia Pantalowice 3-1 Sobol Niżatyce  
Błyskawica Rozbórz 3-2 LKS Manasterz (k. Przeworska)  
Błękitni Maćkówka 4-3 Huragan Rozbórz Długi  
Tęcza Ujezna 0-2 Żuraw Żurawiczki  
LKS Kisielów 8-0 Alabaster Łopuszka Wielka  

 

 Kolejka 7 - 27 września
 Pauza: Błękitni Maćkówka.
 
Alabaster Łopuszka Wielka 3-2 Strumyk Hawłowice  
Żuraw Żurawiczki 1-4 LKS Kisielów  
Huragan Rozbórz Długi 1-1 Tęcza Ujezna  
LKS Manasterz (k. Przeworska) 1-3 PKS UNUM Babice  
Sobol Niżatyce 3-3 Błyskawica Rozbórz  
Nafta Gaz Jodłówka 4-0 Lechia Pantalowice  

 

 Kolejka 8 - 4 października
 Pauza: Tęcza Ujezna.
 
Strumyk Hawłowice 5-1 Lechia Pantalowice  
Błyskawica Rozbórz 0-3 Nafta Gaz Jodłówka  
PKS UNUM Babice 7-1 Sobol Niżatyce  
Błękitni Maćkówka 1-2 LKS Manasterz (k. Przeworska)  
LKS Kisielów 17-0 Huragan Rozbórz Długi  
Alabaster Łopuszka Wielka 0-2 Żuraw Żurawiczki  

 

 Kolejka 9 - 11 października
 Pauza: LKS Kisielów.
 
Żuraw Żurawiczki 2-1 Strumyk Hawłowice  
Huragan Rozbórz Długi 2-3 Alabaster Łopuszka Wielka  
LKS Manasterz (k. Przeworska) 5-1 Tęcza Ujezna  
Sobol Niżatyce 1-1 Błękitni Maćkówka  
Nafta Gaz Jodłówka 2-1 PKS UNUM Babice  
Lechia Pantalowice 0-6 Błyskawica Rozbórz  

 

 Kolejka 10 - 18 października
 Pauza: Alabaster Łopuszka Wielka.
 
Strumyk Hawłowice 1-2 Błyskawica Rozbórz  
PKS UNUM Babice 6-1 Lechia Pantalowice  
Błękitni Maćkówka 4-3 Nafta Gaz Jodłówka  
Tęcza Ujezna 1-4 Sobol Niżatyce  
LKS Kisielów 7-3 LKS Manasterz (k. Przeworska)  
Żuraw Żurawiczki 8-4 Huragan Rozbórz Długi  

 

 Kolejka 11 - 25 października
 Pauza: Żuraw Żurawiczki.
 
Huragan Rozbórz Długi 2-14 Strumyk Hawłowice  
LKS Manasterz (k. Przeworska) 4-1 Alabaster Łopuszka Wielka  
Sobol Niżatyce 0-2 LKS Kisielów  
Nafta Gaz Jodłówka 6-2 Tęcza Ujezna  
Lechia Pantalowice 1-7 Błękitni Maćkówka  
Błyskawica Rozbórz 2-0 PKS UNUM Babice  

 

 Kolejka 12 - 8 listopada
 Pauza: Huragan Rozbórz Długi.
 
Strumyk Hawłowice 4-3 PKS UNUM Babice  
Błękitni Maćkówka 2-3 Błyskawica Rozbórz  
Tęcza Ujezna 2-1 Lechia Pantalowice  
LKS Kisielów 7-1 Nafta Gaz Jodłówka  
Alabaster Łopuszka Wielka 5-2 Sobol Niżatyce  
Żuraw Żurawiczki 4-2 LKS Manasterz (k. Przeworska)  

 

 Kolejka 13 - 11 listopada
 Pauza: Strumyk Hawłowice.
 
LKS Manasterz (k. Przeworska) 1-4 Huragan Rozbórz Długi  
Sobol Niżatyce 1-3 Żuraw Żurawiczki  
Nafta Gaz Jodłówka 3-0 Alabaster Łopuszka Wielka 22 listopada
w pierwotnym terminie (11 listopada) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia Pantalowice 0-6 LKS Kisielów  
Błyskawica Rozbórz 8-2 Tęcza Ujezna  
PKS UNUM Babice 1-4 Błękitni Maćkówka  

 

 Kolejka 14 - 3 kwietnia
 Pauza: LKS Manasterz (k. Przeworska).
 
Strumyk Hawłowice 0-0 Błękitni Maćkówka  
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
PKS UNUM Babice 7-0 Tęcza Ujezna  
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
Błyskawica Rozbórz 0-1 LKS Kisielów  
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
Lechia Pantalowice 3-1 Alabaster Łopuszka Wielka  
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
Nafta Gaz Jodłówka 2-1 Żuraw Żurawiczki  
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany
Sobol Niżatyce 2-1 Huragan Rozbórz Długi  
w pierwotnym terminie (21 marca) odwołany

 

 Kolejka 15 - 28 marca
 Pauza: Sobol Niżatyce.
 
LKS Manasterz (k. Przeworska) 0-4 Strumyk Hawłowice  
Huragan Rozbórz Długi 1-3 Nafta Gaz Jodłówka  
Żuraw Żurawiczki 3-0 Lechia Pantalowice  
Alabaster Łopuszka Wielka 1-3 Błyskawica Rozbórz  
LKS Kisielów 1-0 PKS UNUM Babice  
Tęcza Ujezna 2-0 Błękitni Maćkówka  

 

 Kolejka 16 - 11 kwietnia
 Pauza: Nafta Gaz Jodłówka.
 
Strumyk Hawłowice 4-2 Tęcza Ujezna 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błękitni Maćkówka 2-3 LKS Kisielów 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
PKS UNUM Babice 3-0 Alabaster Łopuszka Wielka 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błyskawica Rozbórz 1-1 Żuraw Żurawiczki 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lechia Pantalowice 2-1 Huragan Rozbórz Długi 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sobol Niżatyce 1-2 LKS Manasterz (k. Przeworska) 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

 

 Kolejka 17 - 26 maja
 Pauza: Lechia Pantalowice.
 
Sobol Niżatyce 4-0 Strumyk Hawłowice  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Manasterz (k. Przeworska) 3-3 Nafta Gaz Jodłówka  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Huragan Rozbórz Długi 1-6 Błyskawica Rozbórz  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Żuraw Żurawiczki 2-1 PKS UNUM Babice  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Alabaster Łopuszka Wielka 1-2 Błękitni Maćkówka  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Kisielów 6-0 Tęcza Ujezna  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

 

 Kolejka 18 - 25 kwietnia
 Pauza: Błyskawica Rozbórz.
 
Strumyk Hawłowice 0-4 LKS Kisielów  
Tęcza Ujezna 1-1 Alabaster Łopuszka Wielka  
Błękitni Maćkówka 1-1 Żuraw Żurawiczki  
PKS UNUM Babice 7-2 Huragan Rozbórz Długi  
Lechia Pantalowice 0-4 LKS Manasterz (k. Przeworska)  
Nafta Gaz Jodłówka 6-0 Sobol Niżatyce  

 

 Kolejka 19 - 2 maja
 Pauza: PKS UNUM Babice.
 
Nafta Gaz Jodłówka 4-1 Strumyk Hawłowice 1 maja
Sobol Niżatyce 3-2 Lechia Pantalowice  
LKS Manasterz (k. Przeworska) 4-3 Błyskawica Rozbórz  
Huragan Rozbórz Długi 2-3 Błękitni Maćkówka  
Żuraw Żurawiczki 2-1 Tęcza Ujezna  
Alabaster Łopuszka Wielka 1-2 LKS Kisielów  

 

 Kolejka 20 - 9 maja
 Pauza: Błękitni Maćkówka.
 
Strumyk Hawłowice 1-2 Alabaster Łopuszka Wielka  
LKS Kisielów 4-1 Żuraw Żurawiczki  
Tęcza Ujezna 2-3 Huragan Rozbórz Długi  
PKS UNUM Babice 7-2 LKS Manasterz (k. Przeworska)  
Błyskawica Rozbórz 3-0 Sobol Niżatyce  
Lechia Pantalowice 2-5 Nafta Gaz Jodłówka  

 

 Kolejka 21 - 16 maja
 Pauza: Tęcza Ujezna.
 
Lechia Pantalowice 1-2 Strumyk Hawłowice 2 czerwca
Nafta Gaz Jodłówka 2-0 Błyskawica Rozbórz 2 czerwca
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sobol Niżatyce 1-7 PKS UNUM Babice  
LKS Manasterz (k. Przeworska) 6-1 Błękitni Maćkówka  
Huragan Rozbórz Długi 1-4 LKS Kisielów 16 czerwca
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (2 czerwca) odwołany z powodu zalania boiska
Żuraw Żurawiczki 2-0 Alabaster Łopuszka Wielka  

 

 Kolejka 22 - 23 maja
 Pauza: LKS Kisielów.
 
Strumyk Hawłowice 1-3 Żuraw Żurawiczki  
Alabaster Łopuszka Wielka 9-2 Huragan Rozbórz Długi 9 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Ujezna 3-1 LKS Manasterz (k. Przeworska)  
Błękitni Maćkówka 2-3 Sobol Niżatyce 2 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
PKS UNUM Babice 0-0 Nafta Gaz Jodłówka  
Błyskawica Rozbórz 3-2 Lechia Pantalowice  

 

 Kolejka 23 - 30 maja
 Pauza: Alabaster Łopuszka Wielka.
 
Błyskawica Rozbórz 0-1 Strumyk Hawłowice  
Lechia Pantalowice 1-10 PKS UNUM Babice  
Nafta Gaz Jodłówka 5-1 Błękitni Maćkówka  
Sobol Niżatyce 1-1 Tęcza Ujezna  
LKS Manasterz (k. Przeworska) 2-3 LKS Kisielów  
Huragan Rozbórz Długi 2-3 Żuraw Żurawiczki  

 

 Kolejka 24 - 6 czerwca
 Pauza: Żuraw Żurawiczki.
 
Strumyk Hawłowice 6-1 Huragan Rozbórz Długi  
Alabaster Łopuszka Wielka 1-4 LKS Manasterz (k. Przeworska) 16 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kisielów 8-1 Sobol Niżatyce  
Tęcza Ujezna 1-0 Nafta Gaz Jodłówka 16 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Maćkówka 2-1 Lechia Pantalowice 16 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
PKS UNUM Babice 5-1 Błyskawica Rozbórz  

 

 Kolejka 25 - 13 czerwca
 Pauza: Huragan Rozbórz Długi.
 
PKS UNUM Babice 2-0 Strumyk Hawłowice  
Błyskawica Rozbórz 5-3 Błękitni Maćkówka  
Lechia Pantalowice 2-2 Tęcza Ujezna  
Nafta Gaz Jodłówka 2-1 LKS Kisielów  
Sobol Niżatyce 1-2 Alabaster Łopuszka Wielka  
LKS Manasterz (k. Przeworska) 2-5 Żuraw Żurawiczki  

 

 Kolejka 26 - 20 czerwca
 Pauza: Strumyk Hawłowice.
 
Huragan Rozbórz Długi 7-4 LKS Manasterz (k. Przeworska)  
Żuraw Żurawiczki 1-1 Sobol Niżatyce  
Alabaster Łopuszka Wielka 1-4 Nafta Gaz Jodłówka  
LKS Kisielów 14-1 Lechia Pantalowice  
Tęcza Ujezna 0-2 Błyskawica Rozbórz  
Błękitni Maćkówka 2-3 PKS UNUM Babice

Ostatnie spotkanie

Błękitni MaćkówkaŻuraw Żurawiczki
Błękitni Maćkówka 2:1 Żuraw Żurawiczki
2017-10-29, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
KS Manasterz 1:7 Lechia Pantalowice
Huragan Rozbórz Długi 1:5 Piast Nowosielce
Gacovia Gać 4:1 Sokół Sietesz
Wisełka Siennów 2:3 Błyskawica Rożniatów
Wisłoczanka Tryńcza 4:1 Wojak Kramarzówka
Błękitni Maćkówka 2:1 Żuraw Żurawiczki

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

BUTTONY