PRZYBYLI:
ODESZLI:
Pogórze Rokietnica - Błękitni Maćkówka (w) 0-2
Błękitni Maćkówka - Huragan Rozbórz Długi (d) 1-6
Gacovia Gać - Błękitni Maćkówka (w) 2-1
Błękitni Maćkówka - Sobol Niżatyce (d)
Wisłoczanka Tryńcza - Błękitni Maćkówka (w)
Błękitni Maćkówka - GKS Zarzecze (d)
Nafta Gaz Jodłówka - Błękitni Maćkówka (w)
Błękitni Maćkówka - KS Kisielów (d)
Błękitni Wierzbna - Błękitni Maćkówka (w)
|
|
|||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
dzisiaj: 155, wczoraj: 296
ogółem: 1 707 989
statystyki szczegółowe
Gacovia Gać - Błękitni Maćkówka 2-1 (1-0)
1-0 B.Głąb (33 min.) - bramka samobójcza
2-0 K.Sitek (66 min.)
2-1 B.Kruk (89 min.)
W 57 minucie M.Rubacha broni rzut karny.
Błękitni: K.Lech (46 M.Rubacha) - M.Ostrzywilk (76 Ł.Głąb), K.Lemiech, B.Głąb, M.Szul - F.Pieniążek (40 A.Pacholarz), D.Sowa (80 B.Kruk), S.Ratowski, K.Pieniążek (51 K.Obłoza) - T.Granda, T.Drozd
Żółte kartki: B.Głąb, M.Szul, K.Pieniążek
Błękitni Maćkówka - Huragan Rozbórz Długi 1-6 (1-1)
Bramka: T.Drozd (44 min.) as. M.Szul
Błękitni: J.Jucha - M.Ostrzywilk (80 M.Lasek), B. Głąb, K.Lemiech (77 J.Kukla), M.Szul - F.Pieniążek (62 K.Pieniążek), D.Sowa (55 K.Telega), S.Ratowski, M.Gujda (70 K.Pelc) - T.Granda, T.Drozd (80 B.Kruk)
Żółte kartki: M.Gujda, D.Sowa
Pogórze Rokietnica - Błękitni Maćkówka 0-2 (0-1)
0-1 M.Gujda (42 min.) as. T.Granda
0-2 T.Drozd (59 min.) as. F.Pieniążek
Błękitni: K.Lech (80 J.Jucha) - M.Ostrzywilk, M.Lasek (64 K.Flejszar), K.Lemiech, B.Głąb - M.Gujda, D.Sowa (72 B.Kruk), M.Szul, F.Pieniążek - T.Granda (83 M.Balawender), T.Drozd
Żółte kartki: T.Drozd, B.Kruk
Błękitni Maćkówka - KS Kisielów 2-1 (0-0)
0-1 M.Syk
1-1 S.Ratowski (90+2) as. D.Sowa
2-1 M.Lasek (90+4) - rzut karny po faulu na D.Pacholarzu
Błękitni: K.Lech - K.Telega (63 J.Kukla), Ł.Głąb (46 M.Lasek), B.Głąb, M.Ostrzywilk - G.Surówka (83 F.Pieniążek), D.Sowa, S.Ratowski, K.Pacholarz (72 D.Pacholarz) - T.Granda, N.Obarzanowski (50 S.Sacała)
Gacovia Gać - Błękitni Maćkówka 1-2 (1-2)
1-0 K.Sitek (11 min.)
1-1 G.Surówka (20 min.) as. T.Granda
1-2 T.Granda (32 min.) as. T.Drozd
Błękitni: M.Rubacha - K.Telega (60 S.Sacała), B.Głąb, Ł.Głąb (73 M.Lasek), M.Ostrzywilk (78 F.Pieniążek) - G.Surówka, D.Sowa, S.Ratowski, N.Obarzanowski (55 J.Kukla) - T.Granda, T.Drozd (70 D.Pacholarz)
Żółte kartki: M.Ostrzywilk, T.Drozd
Błękitni Maćkówka - Gacovia Gać 0-2 (0-2)
Błękitni: K.Lech - S.Sacała, Ł.Głąb, D.Pacholarz, M.Ostrzywilk - G.Surówka, D.Sowa, S.Ratowski, J.Kukla - T.Granda, T.Drozd oraz K.Pacholarz, D.Kucza, F.Pieniążek
Błękitni Maćkówka - KS Kisielów 6-2 (4-0)
Bramki: S.Ratowski, M.Ostrzywilk, D.Sowa, K.Pacholarz, S.Sacała, J.Kukla
Błękitni: K.Lech - K.Pacholarz, Ł.Głąb, D.Pacholarz, K.Telega - M.Ostrzywilk, D.Sowa, S.Ratowski, G.Surówka - S.Sacała, J.Kukla oraz F.Pieniążek, D.Kucza
Błękitni Maćkówka - Zorza Jagiełła 2-5 (1-3)
Bramki: T.Drozd, D.Sowa (rzut wolny)
Błękitni: M.Rubacha - K.Pacholarz, Ł.Głąb, P.Pacholarz, K.Pieniążek - M.Ostrzywilk, D.Sowa, S.Ratowski, Zawodnik testowany - S.Sacała, T.Drozd oraz B.Głąb, F.Pieniążek, J.Kukla, D.Pacholarz
Start Mirocin - Błękitni Maćkówka 3-1 (1-1)
Bramka: J.Kukla
Błękitni: N.Obarzanowski - K.Pacholarz, B.Głąb, P.Pacholarz, M.Ostrzywilk - K.Pieniążek, D.Sowa, S.Ratowski, Zawodnik testowany, J.Kukla - T.Granda oraz F.Pieniążek, Ł.Głąb
Błyskawica Rozbórz - Błękitni Maćkówka 4-0 (3-0)
Błękitni: N.Obarzanowski - K.Pacholarz, P.Pacholarz, B.Głąb, M.Ostrzywilk - S.Ratowski, D.Sowa, J.Kukla, F.Pieniążek - T.Granda, T.Drozd oraz Ł.Głąb
Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |
B-klasa » Przeworsk |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.